Czy układ harmoniczny wyhamuje podaż na Ethereum?

0
391

Wybicie dołem poziomu 112 dolarów, otworzyło nam wyczekiwany scenariusz spadkowy. Pojawia się szansa na wypełnienie formacji harmonicznej Gartleya, gdzie 112 USD (61,8%) staje się punktem B, natomiast strefę popytową wyznacza mierzenie 78,6% po kursie 98 dolarów. Dodatkowym potwierdzeniem jest biegunowość tego poziomu, która rozgrywana była nieco ponad miesiąc temu. 

Ethereum – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Czy układ harmoniczny wyhamuje podaż na Ethereum?


Czy układ harmoniczny wyhamuje podaż na Ethereum?
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułDane makro 29.01.2019
Następny artykułPrecyzja na ropie WTI
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.