Precyzja na ropie WTI

0
639

Duża zmienność i swingi średnioterminowe spowodowały, że ropa naftowa to jeden z ciekawszych instrumentów do tradingu w ostatnim czasie. Nie inaczej jest na mniejszych interwałach, spoglądając na wykres świecowy H1. Przede wszystkim kluczowa jest strefa wsparcia po 51,5 USD, gdzie mamy liczne potwierdzenia techniczne, realizowane z dużą precyzją.

WTI – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Precyzja na ropie WTI


Precyzja na ropie WTI
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułCzy układ harmoniczny wyhamuje podaż na Ethereum?
Następny artykułStrategia Fibonacciego na rynku FOREX&KRYPTO. Każdy wtorek z Fibonacci Team o 12:00
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.