Czy USA mogą zbankrutować? | Co przyniesie tydzień? dr Przemysław Kwiecień, 13.09.2021

0
239

BLIŻEJ RYNKÓW

Limit długu w Stanach Zjednoczonych mocno ogranicza swobodę działania amerykańskiego Departamentu Skarbu. W połączeniu z przepychankami politycznymi może doprowadzić to do głębszej korekty na indeksach lub nawet… bankructwa USA?

Zapraszamy na poniedziałkowy webinar, w którym pokrótce komentujemy zeszłotygodniową decyzję monetarną EBC, przyglądamy się poziomowi amerykańskiego zadłużenia oraz jego wpływie na rynki akcji w Stanach.

W dzisiejszym webinarze:

  • EBC nie kończy z dodrukiem
  • Limit długu w USA – polityczna iluzja
  • Czy USA mogą… zbankrutować?

Czy USA mogą zbankrutować? | Co przyniesie tydzień? dr Przemysław Kwiecień, 13.09.2021

Poprzedni artykułJak długo potrwa trend na DAXie?
Następny artykułOneToOne na spadki na EURUSD. Markowanie ceny na Litecoinie?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.