Dane makro 01.04.2019

0
595

Dzisiejszy poniedziałek jest wyjątkowy pod względem kalendarium makro. Z uwagi na pierwszy dzień miesiąc czekają nas odczyty przemysłowego indeksu PMI z krajów strefy euro. Od godziny 09:15 do 10:30 będziemy mieli najciekawszy okres przedpołudniowego handlu. 

Po korekcie czasu w Polsce wracamy z rozpoczęciem sesji amerykańskiej o klasycznej porze. Na otwarcie poznamy sprzedaż detaliczną w Stanach Zjednoczonych za luty. O godzinie 16 uzupełnienie wskaźnika przemysłowego – wstępne ISM za marzec w USA.

Dane makro 01.04.2019

Dane makro 01.04.2019
5 (100%) 2
Poprzedni artykułGRUPA SCALPINGOWA
Następny artykułCodzienny przegląd rynków z Łukaszem Fijołkiem
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.