Dane makro 01.07.2020 – indeks PMI, zapasy ropy naftowej

0
300

Przedpołudniem poznamy istotne dane PMI z europejskich gospodarek. W dalszym ciągu widoczna jest tendencja poprawy sentymentu, która mocno zawyża czerwcowe prognozy. Rzeczywiste wartości nie powinny ustępować oczekiwaniom analityków.

Na początku sesji amerykańskiej opublikowany zostanie raport z amerykańskiego rynku pracy. W dalszej części dnia uzupełnieniem przemysłowego PMI oraz ISM, a w godzinach wieczornych popularne „minutki”, które zawierają treść z ostatniego posiedzenia FOMC.

Dane makro 01.07.2020   indeks PMI, zapasy ropy naftowej

Poprzedni artykułCzy rynki lekceważą drugą falę?
Następny artykułGRUPA FIBONACCIEGO – odbierz profesjonalny kurs dla Traderów
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.