Dane makro 01.12.2020 – indeks PMI, inflacja CPI

0
300

Wtorkowa sesja europejska zapowiada się bardzo ciekawie. Czekamy na wiele odczytów makro, które powinny zapewnić ponadprzeciętną zmienność na wykresach wielu instrumentów. Pierwsza część tabeli dotyczy w zasadzie wartości przemysłowego PMI dla europejskich gospodarek.

W dalszej części dnia poznamy też dane inflacyjne z Polski, PKB z Kanady oraz amerykańskie ISM. Oczekiwania analityków w większości przypadku są zbliżone do poprzednich wartości.

Dane makro 01.12.2020   indeks PMI, inflacja CPI

Poprzedni artykułCzy to okazja do kupna złota? Co przyniesie tydzień? – 30.11.2020
Następny artykułSekwencyjność na rynku FOREX i Bitcoinie
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.