Dane makro 02.01.2020 – indeks PMI dla przemysłu, protokół FOMC

0
722

Czwartkowe kalendarium to przede wszystkim dane przemysłowego PMI. Będą to wstępne odczyty za grudzień z europejskich gospodarek. Obecne prognozy w stosunku do listopadowych wyników są mieszane.

Podczas sesji amerykańskiej dopełnienie PMI dla przemysłu ze Stanów Zjednoczonych. Oczekiwania zakładają utrzymanie poziomu 52,5 pkt. Na godzinę 20:00 zaplanowana jest publikacja protokołu FOMC z ostatniego posiedzenia komitetu.

Dane makro 02.01.2020   indeks PMI dla przemysłu, protokół FOMC

Dane makro 02.01.2020 – indeks PMI dla przemysłu, protokół FOMC
5 (100%) 2
Poprzedni artykułKończymy rok na indeksach – poziomy cenowe na DAX i S&P500
Następny artykułJeszcze więcej tradingu na żywo z Fibonacci Team!
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.