Dane makro 02.04.2019

0
400

Wtorek nie wygląda tak imponująco w kalendarzu makro w porównaniu z dniem wczorajszym. Przed południem dane dla franka szwajcarskiego o inflacji w ujęciu miesięcznym. Czerwonym kolorem podkreślona została godzina 10:30 i odczyt indeksu PMI z Wielkiej Brytanii. Konsensusu zakłada poprawę wyniku w porównaniu z poprzednim miesiącem.

Na otwarcie sesji amerykańskiej poznamy dane o zamówieniach na środki trwałe ze Stanów Zjednoczonych. Jest to godzina 14:30 i wartości za luty, a oczekiwania jak widać są mieszane w stosunku do stycznia.

Dane makro 02.04.2019

Dane makro 02.04.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułWażny opór na BTCUSD
Następny artykułCo dalej z Ropą WTI? Czy Bitcoin na trwałe wybił 4000 USD?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.