Dane makro 02.10.2019 – raport ADP, indeks PMI, zapasy ropy naftowej

0
478

Podczas sesji europejskiej interesuje nas przede wszystkim odczyt PMI z Wielkiej Brytanii. Oczekiwania wartości z przemysłu budowlanego zakładają utrzymanie wyniku z sierpnia.

Kluczowe podczas popołudniowego handlu będą dane z amerykańskiego rynku pracy oraz o zapasach ropy naftowej. Zawracam również uwagę na publikację decyzji RPP na temat stóp procentowych, którą poznamy około godziny 14:00.

Dane makro 02.10.2019   raport ADP, indeks PMI, zapasy ropy naftowej

Dane makro 02.10.2019 – raport ADP, indeks PMI, zapasy ropy naftowej
5 (100%) 3
Poprzedni artykułEthereum Classic – czy warto już kupić ?
Następny artykułEuro – jaka będzie druga połowa tygodnia?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.