Euro – jaka będzie druga połowa tygodnia?

0
530

Jedna z lepszych pozycji w obecnym tygodniu prowadzona jest na parze walutowej EURPLN. Poniedziałkowa analiza i wczorajszy alert pozwoliły na precyzyjne zagranie longa w strefie wsparcia FE100 po kursie 4,3660.

Euro   jaka będzie druga połowa tygodnia?

EURPLN H4

źródło: xStation

Strzałką zaznaczony został dalszy potencjał wzrostowy na tym rynku. Wydaje się, że czeka nas dalsze umacnianie wspólnej waluty w stosunku do złotówki. Uwagę warto zwrócić na dzisiejszą decyzję Rady Polityki Pieniężnej w kwestii stóp procentowych w Polsce. Zaskakujące stanowisko może wpłynąć na sentyment do PLN-a.

Poprzedni artykułDane makro 02.10.2019 – raport ADP, indeks PMI, zapasy ropy naftowej
Następny artykułCzy to początek bessy? Co na to Bitcoin?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.