Dane makro 03.04.2019

0
571

Podczas sesji azjatyckiej podkreślam godzinę 02:30 i odczyt sprzedaży detalicznej z Australii. Sama pora nie jest tu do końca istotna, natomiast trzeba zaznaczyć możliwy wzrost zmienności na Australijczyku. Środowa sesja europejska to uzupełnienie indeksu PMI o dane usługowe za marzec (wstępnie).

Przed otwarciem rynków za oceanem, poznamy decyzję Rady Polityki Pieniężnej na temat stóp procentowych w Polsce. Oczekiwania zakładają utrzymanie ich na poziomie 1,50%. Godzina 14:15 to raport z rynku pracy w USA, natomiast 16:30 tygodniowa zmiana stanu zapasów ropy naftowej.

Dane makro 03.04.2019

Dane makro 03.04.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułSzybki target harmoniczny na Ethereum?
Następny artykułCzy zobaczymy 12 000 pkt na niemieckim DAX’ie?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.