Szybki target harmoniczny na Ethereum?

0
573

Bardzo optymistyczne otwarcie tygodnia, miesiąca i kwartału na rynku kryptowalut. Pomijając już blisko 100% wzrosty od dołka z ubiegłego roku, w ostatnich dniach ceny większości kryptowalut mocno zyskują na wartości. W przypadku Ethereum jesteśmy o krok od osiągnięcia oczekiwanego poziomu oporu, który wyznaczaliśmy w ubiegłym tygodniu jak perspektywa na kolejne tygodnie.

Szybki target harmoniczny na Ethereum?

ETHUSD H1

źródło: xStation

Mowa tu o punkcie D układu harmonicznego Leonarda przy współczynniku 78,6%. Jest to poziom cenowy 157 dolarów, na którym może pojawić się mocniejsza podaż. Warto wziąć pod uwagę również głębsze mierzenie – 88,6% i ostateczny kształt formacji powinien zależeć od potwierdzenia na formacjach świecowych. Ponadto tak silne wzrosty wymagają solidnego wyhamowania i zagrywanie kontry na południe musi posiadać uzasadnione przesłanki oraz zlecenia zabezpieczające.

Szybki target harmoniczny na Ethereum?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułCo dalej z Ropą WTI? Czy Bitcoin na trwałe wybił 4000 USD? – przegląd wykresów
Następny artykułDane makro 03.04.2019
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.