Dane makro 04.01.2020 – indeks PMI dla przemysłu

0
302

Na pierwszy poniedziałek roku zaplanowane są odczyty indeksu PMI za grudzień. Większość wartości dotyczy europejskich gospodarek, a ich prezentacja odbędzie się pomiędzy godzinami 09:15 – 10:30. Po otwarciu sesji amerykańskiej, poznamy dopełnienie indeksu za strony gospodarki Stanów Zjednoczonych.

Patrząc na oczekiwania analityków, zdecydowana większość prognoz zakłada poprawę w przemyśle. Na minus oczekiwania prezentowane są jedynie w Szwajcarii.

Dane makro 04.01.2020   indeks PMI dla przemysłu

Poprzedni artykułKolejny okrągły poziom na Bitcoinie
Następny artykułKolejne wzrosty na USDPLN. Dlaczego Bitcoin wybił 161,8% fibo?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.