Dane makro 04.04.2019

0
511

Sesje europejską rozpoczynamy od danych za luty z Niemiec na temat zamówień fabrycznych w ujściu miesięcznym. Konsensus zakłada poprawę tej wartości w stosunku do stycznia. Przed południem jeszcze PMI z sektora budowlanego z Wielkiej Brytanii. Dane za marzec zakładają lekką poprawę wartości.

Przed otwarciem handlu za oceanem, podany zostanie protokół z ostatniego posiedzenia Europejskiego Banku Centralnego – godzina 13:30. Nieco później dane z amerykańskiego rynku pracy, a pod koniec naszego grafiku handlowego odczyt PMI z Kanady.

Dane makro 04.04.2019

Dane makro 04.04.2019
5 (100%) 2
Poprzedni artykułCzas korekty na DASH?
Następny artykułCodzienny handel na rynku FOREX&KRYPTO
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.