Czas korekty na DASH?

0
540

Od minimum z pierwszego kwartału 2019 roku, waluta cyfrowa DASH zyskuje już ponad 100%. Połowa tego wzrostu została wykonany przez ostatnie 4 sesje, kiedy to nastąpiła silna poprawa sentymentu na rynku kryptowalut. Duże znaczenie ma tutaj korelacja z głównymi aktorami tego biznesu, a więc BTCUSD, ETHUSD oraz XRPUSD. Poziom 138 dolarów, na którym został wyznaczony dzisiejszy szczyt, ma silne uzasadnienie techniczne.  

Czas korekty na DASH?

DASH D1

źródło: xStation

Mamy tu połączenie strefy oporu ZZB z klasycznym mierzeniem 50% z ostatniej fali spadkowej. Wyhamowania szukamy z perspektywy interwału 4-godzinowego oraz w korelacji z Bitcoinem. Jeżeli pojawi się korekta ostatnich wzrostów, mamy przygotowany scenariusz z układem OneToOne, który wyznacza najbliższy poziom wsparcia po okrągłej cenie 100 dolarów. Wcześniej strefa ta stanowiła opór dla notowań, a więc uzyskujemy tu dodatkowe potwierdzenie z biegunowości.

Czas korekty na DASH?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułTechniczna struktura korekcyjna na Złocie
Następny artykułDane makro 04.04.2019
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.