Dane makro 04.06.2020 – stopy procentowe, wnioski o zasiłek

0
287

Kalendarium otwiera odczyt CPI ze Szwajcarii. W dalszej części poznamy istotne dane z UK, które dotyczą sektora budowlanego. Majowe prognozy zapowiadają dużą poprawę sentymentu. 

O godzinie 13:45 Europejski Bank Centralny ogłosi decyzję o stopach procentowych. Oczekiwania nie zakładają korekty w koszcie pieniądza. Ważniejsza powinna być konferencja prasowa z komentarzem dotyczącym dalszej polityki monetarnej.

Dane makro 04.06.2020   stopy procentowe, wnioski o zasiłek

Poprzedni artykułWybicie z konsolidacji na Złocie. Jak nisko może spaść teraz cena metalu?
Następny artykułAnaliza Techniczna na rynku FOREX z wykorzystaniem FIBO
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.