Dane makro 04.10.2019 – zmiana zatrudnienia, stopa bezrobocia

0
560

Piątek to przede wszystkim dane z amerykańskiego rynku pracy. Handel na sesji europejskiej powinien być podporządkowanym pod dane NFP o 14:30.

Prognozy raportu za wrzesień zakładają lekki spadek w sektorze wynagrodzeń, ale wzrost zatrudnienia w sektorach pozarolniczych. Stopa bezrobocia będzie prawdopodobnie utrzymana na obecnym poziomie 3,7%.

Dane makro 04.10.2019   zmiana zatrudnienia, stopa bezrobocia

Dane makro 04.10.2019 – zmiana zatrudnienia, stopa bezrobocia
5 (100%) 1
Poprzedni artykułEthereum Classic – czy czeka nas ponowny test ?
Następny artykułDolar – kurs coraz bliżej dołka
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.