Dane makro 04.12.2020 – stopa bezrobocia, zmiana zatrudnienia

0
196

Piątkowe kalendarium rozpoczyna się od danych z Niemiec oraz Wielkiej Brytanii. Prognozy poszczególnych wartości są mieszane, jednak to PMI z UK warto śledzić dokładniej.

Kluczowa w pierwszy piątek miesiąca jest zawsze godzina 14:30 i publikacja raportu z amerykańskiego rynku pracy. Oczekiwania analityków zakładają m.in. spadek stopy bezrobocia oraz spadek dynamiki w wynagrodzeniach r/r.

Dane makro 04.12.2020   stopa bezrobocia, zmiana zatrudnienia

Poprzedni artykułCzy dolar wygeneruje kolejny sygnał?
Następny artykułCzy warto handlować teraz USDJPY?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.