Dane makro 05.08.2019 – indeks PMI, sprzedaż detaliczna, indeks ISM

0
306

Seria danych PMI otworzy dzisiejszą sesję europejską. Będą to kolejne odczyty z Hiszpanii, Włoch, Francji, Niemiec, UE oraz Wielkiej Brytanii. Wstępne prognozy za lipiec są mocno zbliżone do poprzedniego miesiąca.

Popołudniem interesuje nas przede wszystkim okres 15:45 – 16:00 i odczyty ze Stanów Zjednoczonych. Będą to wartości PMI o raz ISM dla usług za lipiec. Konsensus zakłada poprawę wyniku ISM do poziomu 55.5 pkt.

Dane makro 05.08.2019   indeks PMI, sprzedaż detaliczna, indeks ISM

 

Dane makro 05.08.2019 – indeks PMI, sprzedaż detaliczna, indeks ISM
5 (100%) 1
Poprzedni artykułJak wyceniany jest dolar, euro, funt i złoty?
Następny artykułCo dalej na rynku dolara, euro, funta i złotego?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.