Dane makro 05.09.2019 – raport ADP, ISM dla usług, zapasy WTI

0
413

Poznamy dziś ważne dane dla korony szwedzkiej. Riksbank ogłosi decyzję na temat stóp procentowych w Szwecji. Prognozy analityków zakładają utrzymanie obecnego poziomu -0,25%.

Popołudniowy handel otworzy odczyt ADP z amerykańskiego rynku pracy. Dane za sierpień zakładają spadek wyniku z poprzedniego miesiąca. Na godzinę 16:00 zaplanowana jest publikacja usługowego ISM, a 17:00 to tygodniowy raport z rynku ropy naftowej.

Dane makro 05.09.2019   raport ADP, ISM dla usług, zapasy WTI

Dane makro 05.09.2019 – raport ADP, ISM dla usług, zapasy WTI
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Ethereum-czy już to widziałeś?
Następny artykułFunt, złoty, dolar, euro – którą walutę warto kupować?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.