Dane makro 05.11.2020 – stopy procentowe USA

0
161

Przed południem poznamy przede wszystkim raport z brytyjskiego sektora budowlanego. Będzie to październikowe PMI, którego prognozy zakładają lekkie spowolnienie.

Na godzinę 13:30 zaplanowana jest konferencja prasowa prezesa BoE po decyzji o utrzymaniu stóp procentowych w Zjednoczonym Królestwie.

Zwracam szczególną uwagę na wieczór polskiego czasu, wtedy to poznamy decyzję o stopach procentowych w Stanach Zjednoczonych oraz najbliższe prognozy ekonomiczne.

Dane makro 05.11.2020   stopy procentowe USA

Poprzedni artykułBez rozstrzygnięć na brytyjskim funcie – Który kierunek warto zakładać?
Następny artykułZłoto na celowniku. Dolar wypełnia układ harmoniczny
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.