Dane makro 05.12.2019 – indeks PMI, wnioski o zasiłek

0
305

Na godzinę 11:00 zaplanowana jest publikacja danych z europejskiej gospodarki. Oczekiwania w stosunku do PKB za 3Q zakładają utrzymanie wyniku z poprzedniego okresu. W przypadku sprzedaży detalicznej za październik, konsensus zakłada spadek wyniku do -0,3%.

Dane podczas sesji amerykańskiej otwiera odczyt o bilansie handlowy z USA i Kanady oraz wielkość danych z amerykańskiego rynku pracy. Czerwonym kolorem ujęty jest dziś odczyt PMI z Kanady. Będzie to wartość za listopad, gdzie oczekiwania zakładają dużą poprawę w stosunku do poprzedniego okresu.

Dane makro 05.12.2019   indeks PMI, wnioski o zasiłek

Dane makro 05.12.2019 – indeks PMI, wnioski o zasiłek
5 (100%) 1
Poprzedni artykułSłabość amerykańskiego dolara trwa – dzisiejsze dane napędzają trend spadkowy
Następny artykułFOREX okiem daytradera
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.