Dane makro 06.03.2019

0
653

W środę warto zwrócić uwagę na sesję azjatycką, jeżeli ktoś trzyma pozycje średnioterminowe z dolarem australijskim. O godzinie 01:30 naszego czasu, poznamy wartości PKB za czwarty kwartał 2018 roku w ujęciu rok do roku oraz kwartał do kwartału.

Seria istotny odczytów makro dopiero podczas handlu w Stanach Zjednoczonych. Na początek 14:30 i raport ADP z amerykańskiego rynku pracy. O godzinie 16 decyzja Banku Kanady o wysokości stóp procentowych (prognozowane jest utrzymanie obecnego poziomu – 1,75%). Pół godziny później, tradycyjny raport z rynku ropy naftowej i tygodniowa zmiana zapasów w milionach baryłek. 

Dane makro 06.03.2019

Dane makro 06.03.2019
5 (100%) 2
Poprzedni artykułRozgrywamy Harmonic Pattern na EURSUD
Następny artykułPierwszy przystanek na Bitcoinie
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.