Dane makro 06.05.2019

0
371

Nowy tydzień otwieramy od danych PMI z krajów europejskich. Po otwarciu rynku kasowego do godziny 10 będzie to Hiszpania, Włochy, Francja Niemcy oraz ogólny indeks strefy euro za kwiecień.

Popołudniowy handel będzie przebiegał w otoczeniu komunikatów ze strony banków centralnych. Trzymając pozycję na parach walutowych z dolarem kanadyjskim, warto wziąć pod uwagę godzinę 19:45 i wystąpienie prezesa Bank of Canada.

Dane makro 06.05.2019

Dane makro 06.05.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułROZKŁAD JAZDY NA PIERWSZY TYDZIEŃ MAJA (Traderze przeczytaj do końca!)
Następny artykułOtwarcie tygodnia na PLN-ie
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.