Dane makro 06.11.2020 – zmiana zatrudnienia, stopa bezrobocia

0
224

Przed nami bardzo ciekawa sesja amerykańska na zakończenie tygodnia. Zanim jednak poznamy klasyczne odczyty  pierwszego piątku miesiąca, na godzinę 13:00 zaplanowana jest decyzja RPP w sprawie stóp procentowych w Polsce.

Na otwarciu sesji amerykańskiej opublikowany zostanie raport z rynku pracy w Stanach Zjednoczonych – NFP. Oczekiwania analityków w stosunku do poszczególnych wartości są mieszane.

Dane makro 06.11.2020   zmiana zatrudnienia, stopa bezrobocia

Poprzedni artykułPrzygotuj się na odbicie amerykańskiego dolara
Następny artykułBitcoin wypełnia układ harmoniczny. Dolar na poziomie Fibonacciego
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.