Dane makro 06.11.2020 – zmiana zatrudnienia, stopa bezrobocia

0
67

Przed nami bardzo ciekawa sesja amerykańska na zakończenie tygodnia. Zanim jednak poznamy klasyczne odczyty  pierwszego piątku miesiąca, na godzinę 13:00 zaplanowana jest decyzja RPP w sprawie stóp procentowych w Polsce.

Na otwarciu sesji amerykańskiej opublikowany zostanie raport z rynku pracy w Stanach Zjednoczonych – NFP. Oczekiwania analityków w stosunku do poszczególnych wartości są mieszane.

Dane makro 06.11.2020   zmiana zatrudnienia, stopa bezrobocia

Dane makro 06.11.2020 – zmiana zatrudnienia, stopa bezrobocia
5 (100%) 4
Poprzedni artykułPrzygotuj się na odbicie amerykańskiego dolara
Następny artykułBitcoin wypełnia układ harmoniczny. Dolar na poziomie Fibonacciego
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.