Dane makro 07.10.2019 – zamówienia fabryk, indeks cen nieruchomości

0
420

Sesja rozpocznie się od danych z Niemiec na temat zamówień fabrycznych. Będzie to odczyt za miesiąc sierpień, a oczekiwania analityków zakładają wyraźną poprawę w ujęciu m/m. 

Na godzinę 09:30 zaplanowana jest publikacja z brytyjskiego rynku nieruchomości. Oczekiwana wrześniowych wartości zakładają lekki spadek cenowy w UK. W godzinach wieczornych zaplanowane jest wystąpienie prezesa FED, Jerome Powella.

Dane makro 07.10.2019   zamówienia fabryk, indeks cen nieruchomości

Dane makro 07.10.2019 – zamówienia fabryk, indeks cen nieruchomości
5 (100%) 1
Poprzedni artykuł[RECENZJA] Howard Marks – rynki efektywne i nieefektywne
Następny artykułDolar – nowa okazja na otwarciu tygodnia?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.