Dolar – nowa okazja na otwarciu tygodnia?

0
605

Niewielka luka weekendowa zostaje szybko domknięta na rynku USDPLN-a. Obecny poziom 3,9320 to dokładnie pułap piątkowego zamknięcia sesji. Stąd oczekujemy pogłębienia obecnego dołka zgodnie z lokalnym trendem spadkowym.

Dolar   nowa okazja na otwarciu tygodnia?

USDPLN H4

źródło: xStation

Optymalny poziom techniczny do wykonania zwrotu, znajduje się w strefie wsparcia ~ 3,9200. Potwierdzenie popytu uzyskujemy poprzez mierzenie FE100 z szerokiej perspektywy czasowej oraz głęboki współczynnik Fibonacciego 78,6%.

Dolar – nowa okazja na otwarciu tygodnia?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułDane makro 07.10.2019 – zamówienia fabryk, indeks cen nieruchomości
Następny artykułFrank – czas na realizację zysków
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.