Frank – czas na realizację zysków

0
408

Otwarcie nowego tygodnia to dynamiczna realizacja układu harmonicznego Nietoperza. Poziom wsparcia 0,9470 wyznaczony był na głębokim współczynniku 88,6%, który stanowił punkt D i zakończenie układu.

Frank   czas na realizację zysków

CHFPLN H4

źródło: xStation

Pierwsze godziny nowego tygodnia to dynamiczne wzrosty na wykresie CHFPLN. Szwajcarska waluta wyraźnie zyskuje na wartości przy jednoczesnej słabości złotówki. Obecnie kurs zbliża się do targetu w strefie ZZB po kursie 3,9800. Mamy tam również zachowaną równość OneToOne z największej korekty wzrostowej i jednocześnie odcinka BC.

Frank – czas na realizację zysków
4.5 (90%) 2
Poprzedni artykułDolar – nowa okazja na otwarciu tygodnia?
Następny artykułEuro – jak wyceniać wspólną walutę?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.