Euro – jak wyceniać wspólną walutę?

0
487

Dla obecnej korekty kluczowa była obrona strefy ZZB ~ 1,0995. Był to pułap współczynnika 50% na szerokim swingu spadkowym. Po wyznaczeniu podwójnego szczytu w przytoczonej strefie oporu, notowania rozpoczęły konsolidację.

Euro   jak wyceniać wspólną walutę?

EURUSD H4

źródło: xStation

Zapoczątkowany trend boczny pozwala na rozegranie lokalnych układów korekcyjnych. Jest to przede wszystkim poziom FE100 po kursie 1,0960. Mamy tam wyraźną reakcję kupujących z piątkowego popołudnia. Dziś wycena głównej pary walutowej ponownie oscyluje w okolicy tego poziomu popytowego.

Euro – jak wyceniać wspólną walutę?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułFrank – czas na realizację zysków
Następny artykułBitcoin – czy już kupować ?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.