Dane makro 08.04.2019

0
346

Poniedziałki przyzwyczaiły już do ograniczonej wersji kalendarium makro. Podobnie będzie podczas sesji giełdowych 8 kwietnia. Przed południem zostanie podany tylko jeden istotny odczyt z gospodarki naszych zachodnich sąsiadów – godzina 08:00.

Przed otwarciem sesji amerykańskiej, poznamy dane z rynku nieruchomości w Kanadzie za marzec. Prognozy zakładają poprawę aktywności w branży budowlanej w stosunku do poprzedniego miesiąca. O godzinie 16:00 raport na temat dynamiki zamówień fabrycznych za miesiąc luty.

 

Dane makro 08.04.2019

Dane makro 08.04.2019
5 (100%) 3
Poprzedni artykułRetest oporu na DASH?
Następny artykułWykorzystanie Analizy Technicznej w codziennym tradingu. Każdy poniedziałek o 12:00
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.