Retest oporu na DASH?

0
714

Czwartek upłynął pod znakiem uspokojenia euforii na rynku kryptowalut. Na większości wykresów zobaczyliśmy czarne świece dzienne. Dziś z kolei widzimy kontrę ze strony kupujących, którzy wywierają dużą presję na kontynuację dynamicznych wzrostów. Z perspektywy wykresu DASH, kurs jest coraz bliżej retestu strefy oporu 138 dolarów. Poziom znajduje się na połowie zniesienia fali spadkowej z czwartego kwartału 2018.

Retest oporu na DASH?

DASH H1

źródło: xStation

Do końca tygodnia powinien nakreślić się dalszy kierunek na crypto. Jeżeli strefa podażowa przy mierzeniu 50% zostanie utrzymana, mamy wyznaczony target dla głębszej korekty spadkowej. Poziom wsparcia pochodzi z mierzenia FE100 po okrągłej cenie 100 dolarów. Uzyskujemy tu wyraźne potwierdzenie w ramach biegunowości, gdzie wykreowany został grudniowy szczyt. Na tą chwilę sentyment jest zdecydowanie pozytywny i kluczowym schematem jest podłączenie się do kupujących.

Retest oporu na DASH?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułAnaliza rynku FOREX&CRYPTO
Następny artykułDane makro 08.04.2019
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.