Dane makro 08.10.2019 – inflacja PPI, produkcja przemysłowa

0
459

Podczas sesji europejskiej poznamy tylko odczyt z niemieckiej gospodarki. Będzie to wartość produkcji przemysłowej w ujęciu miesięcznym za sierpień. Oczekiwania analityków zakładają poprawę wyniku w stosunku do danych za lipiec.

W przedziale 14:15 – 14:30 poznamy odczyty ze Stanów Zjednoczonych i Kanady. W przypadku USA będzie to wstępny odczyt inflacji PPI za wrzesień. W drugim przypadku czeka nas raport z rynku nieruchomości za sierpień i wrzesień. W godzinach wieczornych ponownie zaplanowane jest wystąpienie prezesa FED – Jerome Powella.

Dane makro 08.10.2019   inflacja PPI, produkcja przemysłowa

Dane makro 08.10.2019 – inflacja PPI, produkcja przemysłowa
5 (100%) 1
Poprzedni artykułWykresy LIVE – nauka na żywym rynku
Następny artykułFunt – szukamy dołka na brytyjskiej walucie
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.