Dane makro 09.04.2019

0
351

Przed otwarciem wtorkowej sesji europejskiej, poznamy odczyt na temat poziomu bezrobocia w Szwajcarii za miesiąc marzec. Prognoza zakłada utrzymanie wskaźnika na poziomie 2,4%.

Popołudniowy handel również powinien upłynąć dość spokojnie z uwagi na pusty kalendarz makro. W pierwszej części sesji amerykańskiej, odczyt na temat aktywności zawodowej w sektorze turystycznym za luty. Wieczorem naszego czasu, zaplanowane jest wystąpienie członka FOMC.

Dane makro 09.04.2019

Dane makro 09.04.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułCzy to lokalny szczyt na Bitcoinie?
Następny artykułEOS i okrągła bariera podażowa
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.