Dane makro 09.06.2020 – zatrudnienie w turystyce, PKB

0
321

Na godzinę 11:00 zaplanowane są ważne dane ze strefy euro. Będą to kwartalne wartości PKB w ujęciu rocznym oraz k/k. Oczekiwania analityków zakładają bardzo negatywne wartości co jest naturalnym efektem okresu epidemii.

Po otwarciu sesji amerykańskiej poznamy odczyt z branży turystycznej w Stanach Zjednoczonych. Będzie to wartość zatrudnienia w branży, który w kwietniu powinna oscylować w okolicy pięciu milionów pracowników.

Dane makro 09.06.2020   zatrudnienie w turystyce, PKB

Poprzedni artykułWysoka zmienność na japońskim jenie – Warto zapamiętać ten poziom!
Następny artykułFormacje harmoniczne na rynku FOREX
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.