Dane makro 10.04.2019

0
659

Środowe kalendarium powinno nam wynagrodzić spokojny początek tygodnia. Podczas sesji europejskiej trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim funta brytyjskiego i serię danych z UK o 10:30. Poznamy przede wszystkim wartości PKB w ujęciu miesięcznym i rocznym za luty.

Po przerwie obiadowej do gry wkroczy Europejski Bank Centralny, który decyzję w sprawie stóp procentowych. Konsensus zakłada utrzymanie ich na obecnym poziomie, jednak to dopiero 45 minut później na konferencji prasowej, padnie szersze wyjaśnienie tematu. Nieco później jeszcze raport z rynku ropy naftowej oraz szczególny punkty dnia, czyli sprawozdanie z ostatniego posiedzenia FOMC o godzinie 20:00.

Dane makro 10.04.2019

Dane makro 10.04.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułWyznaczamy układy techniczne na FOREX&CRYTPO
Następny artykułCzekamy na zmienność GBPUSD
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.