Dane makro 10.05.2019

0
481

Seria danych z Wielkiej Brytanii to kluczowy punkt handlu w Europie. Finalne odczyty PKB za pierwszy kwartał, zakładają poprawę wyniku w stosunku do poprzedniego okresu. Bilans handlowy to prawdopodobnie utrzymanie deficytu powyżej 10 mld funtów.

Kluczowe dla piątkowej sesji amerykańskiej, będą dane o inflacji ze Stanów Zjednoczonych. Godzina 14:30 gwarantuje powrót zmienności na główne pary walutowe: EURUSD, GBPUSD, USDJPY oraz USDCAD. 

Dane makro 10.05.2019

Dane makro 10.05.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułPerspektywa dla kursu euro w parach walutowych EURUSD oraz EURJPY
Następny artykułSprawdzamy układy na DAX, GOLD oraz WTI
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.