Dane makro 10.06.2020 – inflacja CPI, stopy procentowe USA

0
332

Środowe kalendarium zawiera pozycje ważne i bardzo ważne. Na otwarciu sesji amerykańskiej poznamy odczyty inflacyjne ze Stanów Zjednoczonych. Oczekiwania dla majowych wartości są zróżnicowane.

O godzinie 16:30 poznamy raport z rynku ropy naftowej. Prognoza zakłada niewielki spadek zapasów czarnego złota w ostatnim tygodniu. Wieczorem poznamy decyzję o stopach procentowych w Stanach Zjednoczonych. Nie spodziewamy się korekty, dlatego ważniejsza będzie konferencja prasowa z uzasadnieniem.

Dane makro 10.06.2020   inflacja CPI, stopy procentowe USA

Poprzedni artykułPsychologiczna bariera na Bitcoinie – Czy zmienność powróci na rynek kryptowalut?
Następny artykułJak zostać profesjonalnym Traderem?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.