Dane makro 10.07.2019 – PKB, bilans handlowy, produkcja przemysłowa

0
665

Istotna będzie dziś seria danych z Wielkiej Brytanii. Wartość PKB, produkcji przemysłowej oraz bilansu handlowego to dane, które mogą wprowadzić większe ruchy na wykresach z funtem szterlingiem.

Popołudnie zapowiada się jeszcze ciekawiej, szczególnie dla traderów dolara amerykańskiego i kanadyjskiego. Na godzinę 16:00 zaplanowana jest decyzja o stopach procentowych z Kanady, natomiast kwadrans później konferencja prasowa BoC. Wieczorem naszego czasu, publikacja protokołu z ostatniego posiedzenia FOMC.

Dane makro 10.07.2019   PKB, bilans handlowy, produkcja przemysłowa

Poprzedni artykułPrzemysł konopny jako inwestycja?
Następny artykułAnaliza WIG20 i DAXa – setupy oparte na mierzeniu 61,8
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.