Dane makro 10.09.2019 – średnie wynagrodzenie, zatrudnienie w turystyce

0
347

Seria danych z Wielkiej Brytanii, zaplanowana jest standardowo na godzinę 10:30. Prognozy wynagrodzenia oraz bezrobocia za lipiec, zakładają utrzymanie wskaźników na poziomie z czerwca.

Popołudniem warto zwrócić uwagę na kurs dolara kanadyjskiego. Po godzinie 14 opublikowane zostaną dane z rynku nieruchomości w Kanadzie. Czerwonym kolorem podkreślony został odczyt z rynku pracy w amerykańskiej branży turystycznej.

Dane makro 10.09.2019   średnie wynagrodzenie, zatrudnienie w turystyce

Dane makro 10.09.2019 – średnie wynagrodzenie, zatrudnienie w turystyce
5 (100%) 3
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Litecoin-co dalej?
Następny artykułKurs dolara – czy to dobry moment na kupno?
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.