Kurs dolara – czy to dobry moment na kupno?

0
515

Po otwarciu sesji europejskiej, na wykresie USDPLN pojawia się kolejny popyt. Znajdujemy się na kluczowym poziomie wsparcia (3,9150), który już blisko miesiąc stanowi poziom kierunkowy na wykresie.

Kurs dolara   czy to dobry moment na kupno?

USDPLN H4

źródło: xStation

Istotne powinno być zamknięcie świecy z interwału 4-godzinowego, a więc perspektywa z powyższego wykresu. Lokalnym targetem będzie poziom cenowy (3,9500), gdzie wcześniej pojawiła się silna podaż.

Kurs dolara – czy to dobry moment na kupno?
5 (100%) 1
Poprzedni artykułDane makro 10.09.2019 – średnie wynagrodzenie, zatrudnienie w turystyce
Następny artykułKurs franka – kiedy znowu zacznie wzrastać?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.