Dane makro 10.10.2019 – PKB, inflacja CPI

0
448

W godzinach przedpołudniowych zwracamy uwagę na 10:30 i raport PKB z Wielkiej Brytanii. Oczekiwania analityków zakładają mieszane odczyty za sierpień. Na godzinę 11:20 zaplanowane jest wystąpienie prezesa Banku Anglii, Marka Carneya.

Na otwarciu sesji amerykańskiej, czeka nas publikacja odczytów inflacyjnych ze Stanów Zjednoczonych. Wąskie i szerokie ujęcie CPI za wrzesień. 

Dane makro 10.10.2019   PKB, inflacja CPI

Dane makro 10.10.2019 – PKB, inflacja CPI
5 (100%) 2
Poprzedni artykułLitecoin – co przyniesie nam kolejna sesja ?
Następny artykułDolar – doczekaliśmy się sygnału technicznego
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.