Dane makro 10.11.2020 – indeks ZEW, JOLT

0
354

Sesja europejska zawiera odczyty indeksów instytutu ZEW. Będą to dane wyrażające warunki gospodarcze i nastroje ekonomiczne wśród inwestorów.

Po otwarciu sesji amerykańskiej, opublikowany zostanie raport z turystycznego rynku pracy w Stanach Zjednoczonych. Oczekiwania analityków zakładają utrzymanie wyniku z danych za sierpień.

Dane makro 10.11.2020   indeks ZEW, JOLT

Poprzedni artykułJak długo USD będzie tracił na wartości?
Następny artykułMarkowanie ceny na amerykańskiej giełdzie? Bitcoin wypełnia układ harmoniczny
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.