Dane makro 11.06.2019 – inflacja CPI, stopa bezrobocia, inflacja PPI

0
635

Dane inflacyjne z Danii otworzą handel na sesji europejskiej. Prognozy odczytu za maj zakładają utrzymanie wyniku w ujęciu r/r. Trzeba zwrócić uwagę na godzinę 10:30 i dane z rynku pracy w Wielkiej Brytanii. Pary walutowe z funtem brytyjskim, powinny być dziś kluczowe dla technicznych setupów przedpołudniowych. 

Na starcie sesji amerykańskiej, poznamy wartości inflacji PPI ze Stanów Zjednoczonych. Prognozy za ostatni miesiąc za mieszane w stosunku do poszczególnych danych.

Dane makro 11.06.2019   inflacja CPI, stopa bezrobocia, inflacja PPI

Dane makro 11.06.2019 – inflacja CPI, stopa bezrobocia, inflacja PPI
5 (100%) 1
Poprzedni artykułPomysły inwestycyjne z Łukaszem Fijołkiem o 19:00
Następny artykułKurs funta i WIG20 – rynek wypełnia oczekiwane układy techniczne
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.