Dane makro 12.07.2019 – inflacja CPI, produkcja przemysłowa, inflacja PPI

0
746

Dość spokojnie wygląda kalendarium na piątkowy dzień tradingowy. Otwarcie sesji europejskiej połączone będzie z danymi o inflacji z Hiszpanii. CPI w ujęciu rocznym zakłada utrzymanie poprzedniej wartości. Przed południem poznamy jeszcze majową produkcję przemysłową w strefie euro.

Na godzinę 14:30 zaplanowany jest raport inflacyjny ze Stanów Zjednoczonych. Prognozy za czerwiec zakładają utrzymanie wyników z majowych odczytów PPI.

Dane makro 12.07.2019   inflacja CPI, produkcja przemysłowa, inflacja PPI

Poprzedni artykułTrading z udziałem Fibonacci Team
Następny artykułKurs euro i kurs dolara – pozycja w grze plus wyczekiwanie
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.