Kurs euro i kurs dolara – pozycja w grze plus wyczekiwanie

0
532

ANALIZA TECHNICZNA EURPLN

Na tą chwilę próby kupujących są wyraźnie gaszone przez podaż. Nadal oczekujemy jednak na retest strefy oporu 4,2750 przy mierzeniu 50%. Dodatkowym potwierdzeniem mógłby być podwójny szczyt na wspomnianym poziomie podażowym.

Kurs euro i kurs dolara   pozycja w grze plus wyczekiwanie

EURPLN H4

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA USDPLN

Oczekiwany retest układu FE100, umożliwił podłączenie się do kupujących na rynku USDPLN. Klarowny był tez poziom SL-sa, który można technicznie ustawić poniżej poprzedniego dołka. Target wynika z szerokiej strefy oporu po kursie 3,8180 (61,8% fibo).

Kurs euro i kurs dolara   pozycja w grze plus wyczekiwanie

USDPLN H4

źródło: xStation

Kurs euro i kurs dolara – pozycja w grze plus wyczekiwanie
5 (100%) 3
Poprzedni artykułDane makro 12.07.2019 – inflacja CPI, produkcja przemysłowa, inflacja PPI
Następny artykułAnaliza techniczna Ethereum – czy będzie dalej spadać ?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.