Dane makro 12.09.2019 – konferencja prasowa ECB, stopy procentowe, inflacja CPI

0
554

Dane inflacyjne z Niemiec, Szwajcarii oraz Francji, poznamy na początku czwartkowej sesji europejskiej. Prognozy za sierpień są mieszane w zależności od konkretnej gospodarki. Przedpołudniem opublikowany zostanie również odczyt o produkcji przemysłowej ze strefy euro.

O godzinie 13:45 poznamy decyzję Europejskiego Banku Centralnego na temat stóp procentowych, a trzy kwadranse później odbędzie się konferencja prasowa z udziałem prezesa Mario Draghiego.

Dane makro 12.09.2019   konferencja prasowa ECB, stopy procentowe, inflacja CPI

Dane makro 12.09.2019 – konferencja prasowa ECB, stopy procentowe, inflacja CPI
5 (100%) 2
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Ethereum-czy to się stanie?
Następny artykułKurs euro – czekamy na wybicie
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.