Dane makro 12.11.2020 – inflacja CPI, zapasy ropy naftowej

0
133

Przed południem zaplanowana jest jedna publikacja ze strefy euro. Będzie to odczyt dotyczący produkcji przemysłowej w ujęciu miesięcznym za wrzesień.

Sesja amerykańska rozpocznie się od danych inflacyjnych ze Stanów Zjednoczonych. Prognozy analityków w stosunków do październikowych odczytów są mieszane. W dalszej części dnia poznamy raport z rynku ropy naftowej.

Dane makro 12.11.2020   inflacja CPI, zapasy ropy naftowej

Poprzedni artykułCzy Fibonacci ponownie powstrzyma EURUSD? Bitcoin w odwrocie?
Następny artykułOkazja na rynku amerykańskiego dolara
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.