Dane makro 13.03.2019

0
366

Kalendarium makro podczas sesji europejskiej wygląda dość skromnie. Na otwarciu rynków kasowych, odczyt inflacyjny z Hiszpanii w ujęciu rocznym za luty. Przed południem poznamy produkcję przemysłową w strefie euro, której prognoza zakłada wyraźną poprawę w stosunku do poprzedniego miesiąca. Zmienność jednak zapewnia nam kwestia negocjacji Wielkiej Brytanii z UE na temat warunków brexitu.

Tradycyjnie w tym tygodniu dane z Ameryki Północnej rozpoczniemy już o 13:30 z uwagi na rozbieżność ze zmianą czasu. Najciekawszy jednak powinie być odczyt z rynku ropy naftowej, a więc tygodniowa zmiana stanu zapasów czarnego złota. Konsensusu zakłada niewielki wzrost tej wartości przez ostatni tydzień.

Dane makro 13.03.2019

Dane makro 13.03.2019
5 (100%) 2
Poprzedni artykułKolejny atak na 61,8 na Bitcoinie?
Następny artykułTrading na rynku FOREX – jak analizować rynek?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.