Kolejny atak na 61,8 na Bitcoinie?

0
551

Poziom 3850 dolarów przestał być istotny na rynku Bitcoina, kwotowanego w amerykańskim dolarze. Dlatego należy zaktualizować scenariusz o przynajmniej dwa obecnie kluczowe poziomy horyzontalne. W przypadku strefy popytowej, kurs BTCUSD 3650 pozostaje fundamentalnym wsparciem, które już prawie miesiąc jest nie do sforsowania dla sprzedających.

Kolejny atak na 61,8 na Bitcoinie?

BTCUSD H4

źródło: xStation

Najbliższy opór wynika z mierzenia 61,8% fali spadkowej z końcówki lutego. Zakończenie swingu miało miejsce właśnie we wspomnianej strefie popytowej 3650 dolarów. Obecne wzrosty z perspektywy interwału H4, są coraz bliżej bariery podażowej 3950 USD. Rynek “widział” ten poziom w drugiej połowie lutego, jednak nie udało się wygenerować z niego większej korekty spadkowej. Czekamy na kolejne podejście i oznaki podaży na formacjach świecowych.

Kolejny atak na 61,8 na Bitcoinie?
5 (100%) 1
Poprzedni artykułJak nauczyć się tradingu na FOREX&KRYPTO?
Następny artykułDane makro 13.03.2019
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.