Dane makro 13.09.2019 – sprzedaż detaliczna, zapasy biznesowe, inflacja CPI

0
431

Prognozy inflacyjne z Hiszpanii zakładają utrzymanie wartości z lipca. W przypadku strefy euro, spodziewana jest drobna korekta bilansu handlowego za czerwiec.

Godzina 14:30 to przede wszystkim publikacje o sprzedaży detalicznej ze Stanów Zjednoczonych. Konsensus zakłada wyraźne pogorszenie odczytów w ujęciu miesięcznym. Nieco później zapasy biznesowe oraz indeks nastrojów śród konsumentów w USA.

Dane makro 13.09.2019   sprzedaż detaliczna, zapasy biznesowe, inflacja CPI

Dane makro 13.09.2019 – sprzedaż detaliczna, zapasy biznesowe, inflacja CPI
5 (100%) 2
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Ripple-czy to już koniec?
Następny artykułKurs dolara – możliwa formacja spadkowa
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.